Studenti

Informace o průběhu 2. kola přijímacího řízení

Stanislav Färber Aktuálně

Informuje všechny zájemce, že druhé kolo přijímacího řízení na maturitní i nematuritní obory je v plném proudu. Uchazeči mají možnost přihlásit se do několika atraktivních oborů, které škola nabízí. Podrobnosti o termínech a podmínkách přihlášení se naleznete zde.

Aktuálně nabízené obory

1. Hotelnictví

Tento maturitní obor připravuje studenty na kariéru v hotelovém a turistickém průmyslu. Zahrnuje výuku cizích jazyků, praktické kurzy barmanství, baristiky, cukrářství a studené kuchyně. Studenti získají také Europass, který jim pomůže při hledání zaměstnání doma i v zahraničí. Více informací zde.

2. Kuchař – číšník / Kuchař

Tento tříletý obor vede k získání výučního listu a připravuje studenty na práci v gastronomii. Studenti se naučí vše od základů po pokročilé gastronomické techniky a získají zkušenosti z reálného provozu. Obor zahrnuje také výuku cizích jazyků a ekonomiky. Více informací zde.

3. Řezník – uzenář

 Tento tříletý obor nabízí praktické vzdělání ve zpracování masa a výrobě masných produktů. Studenti získají dovednosti od porážky až po přípravu a prodej masných výrobků. Absolventi mohou pokračovat v nástavbovém studiu nebo si otevřít vlastní podnik. Více informací zde.

4. Instalatér

Tento tříletý obor poskytuje studentům praktické dovednosti v oblasti instalatérství a topenářství, včetně montáže a údržby vodovodních a kanalizačních systémů. Absolventi se mohou uplatnit v různých stavebních firmách nebo pokračovat ve studiu na vyšších odborných školách. Více informací zde.

5. Autoelektrikář

Tento tříletý obor poskytuje praktické a teoretické vzdělání v oblasti údržby, seřizování a oprav elektrických a elektronických příslušenství motorových vozidel. Studenti se naučí pracovat s diagnostickými zařízeními, získají řidičský průkaz skupiny B a mohou si udělat různé certifikáty, například na montáž klimatizací. Více informací zde.

6. Ekonomika a podnikání

Čtyřletý maturitní obor, který připravuje studenty na kariéru v ekonomice, podnikání a veřejné správě. Studenti získají teoretické i praktické znalosti v oblasti účetnictví, ekonomie, práva a marketingu. Více informací zde.

Přejeme všem uchazečům hodně štěstí v přijímacím řízení a těšíme se na vás v novém školním roce!
Více informací a podrobností o přihláškách najdete zde.

group of students