Program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE)

  Chceš získat nové zážitky a najít si nové kamarády? Chceš na sobě pracovat, naučit se překonávat překážky a dělat věci, které tě baví a mají smysl, a navíc za to získat mezinárodně uznávaný certifikát?

  V tom případě je tu právě pro tebe program DofE (www.dofe.cz). Zapojit se do něj je snadné! Budeš-li chtít s programem začít nebo se dovědět víc, obrať se na koordinátorku místního centra Mgr. Petru Basíkovou.

  Vedoucí programu


  Mgr. Markéta Hrdinková – hrdinkova.marketa@ssjs-tabor.cz
  Mgr. Jitka Kubů – kubu.jitka@ssjs-tabor.cz
  Ing. Eva Roztočilová – roztocilova.eva@ssjs-tabor.cz
  Mgr. Olga Shonová – shonova.olga@ssjs-tabor.cz

  Kontakt


  Kabinet č.: 267-268
  tel.: 776 045 582
  e-mail: basikova.petra@ssjs-tabor.cz

  Co tě čeká?

  Každý účastník programu si vybírá ve třech oblastech – sport, rozvoj talentu a dobrovolnictví – aktivity podle svých zájmů a možností. V každé aktivitě si stanovuje cíle, které jsou výzvou pouze pro něj samotného – „soutěží“ pouze sám se sebou, se svojí vůlí. Pro úspěšné absolvování programu je důležité odhodlání a vytrvalost. Podle toho, jak dlouho se budou účastníci zvoleným aktivitám věnovat, budou po absolvování dobrodružné expedice oceněni bronzovou, stříbrnou nebo zlatou medailí a prestižním mezinárodním certifikátem, který zúročí při přijímacích zkouškách na vysokou školu v zahraničí i v České republice či u budoucích zaměstnavatelů. Mnoho významných mezinárodních firem i vzdělávacích institucí a univerzit přihlíží k Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu při hodnocení nových uchazečů.

  DofE má dlouholetou tradici a ve světě funguje již více jak 60 let. Cena byla založena ve Velké Británii Princem Philipem, vévodou z Edinburghu, a během této doby prošly programem miliony studentů, z nichž někteří se stali významnými celospolečenskými osobnostmi. V České republice se nyní DofE účastní již přes 5000 mladých lidí ve více než 240 vzdělávacích institucí. Více informací najdete na www.dofe.cz.