Studenti

Jak na studium u nás? #4

Stanislav Färber Aktuálně

První kolo přijímacího řízení je za námi a ty už znáš výsledky. Jestli se zadařilo a přijali tě na tvou vysněnou školu, gratulujeme! Pokud se na tebe neusmálo štěstí, nezoufej – pořád můžeš studovat obor, který tě bude bavit. Ať už to nevyšlo u přijímaček, nebo tě vzali jinam, ale SSJS Tábor je tvojí vysněnou školou, pořád máš šanci se k nám dostat. Stačí podat přihlášku v rámci druhého kola přijímacího řízení na čtyřleté obory.

Podmínky přijímacího řízení jsou jednoduché – základním kritériem pro přijetí je průměrný prospěch ze závěrečného vysvědčení 8. třídy a pololetního vysvědčení 9. třídy základní školy. Dále budeš potřebovat lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti. 

Druhé kolo vyhlašujeme pro jeden obor a můžeme na něj přijmout pouze 15 žáků, tak neváhej a podej přihlášku co nejdříve. Přihlášku můžeš poslat poštou nebo nám ji doručit osobně od středy 17. května do pátku 26. května.

A na jakém oboru máme ještě místo?

Obchodní management

podnikání

 

Baví tě komunikace s lidmi a v budoucnu se vidíš jako manažer nebo podnikatel? Na tomhle oboru tě na to připravíme! Porozumíš základům práva a ekonomie, zvládneš účetnictví, pochopíš psychologii zákazníka a naučíš se vést obchodní tým. Díky základům marketingu snadno zviditelníš podnik. Navíc zdokonalíš svou znalost jazyků a získáš praxi na odborných stážích – přechod do prvního zaměstnání tak zvládneš bez problémů.

Láká tě studovat obor, který ti nabízí spoustu možností uplatnění a připraví tě klidně i na studium na vysoké? Zjisti si o něm víc na našem webu. Momentálně máme prostor pro 15 studentů.

A co o studiu říká náš absolvent Ing. Ondřej Kubále?
Kubale„Během studia na střední škole jsem získal hodnotné znalosti, na kterých jsem mohl později stavět a které mi umožnily můj další rozvoj. Díky výborné skladbě studijního programu a promyšlenému zapojování studentů do praxe jsem získal vše potřebné pro následné studium na vysoké škole, během kterého jsem měl rovněž možnost zúčastnit se zahraniční stáže v rámci programu Erasmus. V současné době pracuji již několikátým rokem v nadnárodní společnosti působící po celém světě v oblasti automotive.”

Během studia se budeš potkávat s učiteli přímo z praxe, k dispozici dostaneš dostatek kvalitního vybavení a stejně jako tisíce našich absolventů, i tebe dokonale připravíme k maturitě. Navíc ti u nás v areálu nebude nic chybět – máme vlastní tělocvičnu, venkovní sportoviště i domov mládeže. Přečti si další důvody, proč studovat právě na SSJS Tábor.

Už jsi rozhodnutý/á? Tak neváhej a podej přihlášku co nejdříve. Čas máš do pátku 26. května. Výsledky zveřejníme ve středu 31. května.