Workshop žáků oboru instalatér

Dne 23. listopadu se naši žáci všech tří ročníků oboru instalatér zúčastnili 3. ročníku PRAKTICKÉHO WORSHOPU pod názvem ABZ (Aktivita, Budoucnost, Zkušenost).
Seminář připravila společnost Systherm z Plzně zastoupená p. Ježkem, společně se společností Rems zastoupenou p. Gollem, v rámci svého programu společenské odpovědnosti.

Obsahem workshopu  bylo:

  • představení nových trendů a technologií  v oblasti předávání tepla
  • moderní způsob efektivní práce – prefabrikace výrobků
  • seznámení s profesionálním nářadím REMS.

Seminář se skládal z teoretické a praktické části. V teoretické části se studenti seznámili se společnosti Systherm a s její náplní práce. Praktická část workshopu byla provedena zábavnou soutěžní formou a studenti si prakticky vyzkoušeli montáž sestav pro vytápění a seznámili se s moderním elektrickým nářadím používaným v instalatérské praxi. Zaměstnání bylo zajímavým a přínosným doplněním učebních osnov. Zároveň byla navázána výhledová spolupráce mezi uvedenými společnostmi a naší školou.

 Učitel odborného výcviku Jan Štrouf

Archiv aktualit