Velký úspěch Karolíny Moravcové – potřetí 1. místo

V úterý 17. dubna 2012 se v secesním sále Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích konalo vyhodnocení nejlepších děl literární soutěže Jihočeská žabka 2012. Setkání s nejlepšími spisovateli z řad studentů proběhlo za účasti představitelů Jihočeského klubu Obce spisovatelů a krajské radní pro oblast školství Jany Krejsové. Hlavní cenu v podobě skleněné žabky si za svou povídku „Poprvé“ odnesla Karolína Moravcová, studentka 4. ročníku oboru knihovnické a informační systémy a služby naší školy. Vzhledem k tomu, že na 1. místě se Karolína v této soutěži umístila již potřetí, je zřejmé, že v naší škole vyrostl velký literární talent. Karolíně srdečně blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů u maturity i v dalším životě.

autor: Ing. Prošková Ivana

Archiv aktualit