Termíny a jmenné rozpisy maturitních a závěrečných zkoušek

Harmonogram závěrečných zkoušek – podzim 2018

Ústní část závěrečných zkoušek

Ústní část závěrečné zkoušky proběhne v termínu 18. 9. 2018

Jmenné rozpisy níže:

Organizace ústních ZZ 3. ročníků – září 2018
úterý 18. 9. 2018
1. komise – učebna stolničení – předseda ZZ – Mgr. J. Němec
začátek v 8:00
místopředsedkyně – Ing. E. Roztočilová
Třída CU3:
třídní učitel – Mgr. F. Janda
zkoušející – E. Roztočilová, H. Honsová
žákyně Zachová
Třída KČ3:
třídní učitel – Mgr. T.Dvořáček
zkoušející – T.Dvořáček, H.Borůvková
žákyně Hulíková, Lukášová
2. komise – učebna řemesel – předsedové Mgr. Blecha, Ing. Knížová
začátek v 9:00
místopředseda – P. Semrád
Třída AUI3  – Mgr. Blecha:
třídní učitel – J. Herková
obor instalatér
zkoušející – J. Herková, J. Štrouf
žáci: Griga, Hurda
obor automechanik
zkoušející –  I. Jiránková, P. Semrád
žáci: Svoboda, Fučík, Neruda
Třída AU3 – Ing. Knížová:
třídní učitel – I. Jiránková
zkoušející –  I. Jiránková, P. Semrád
žáci: Žumár, Šanda, Kouba, Bouška

Harmonogram maturitních zkoušek – podzim 2018

Ústní část maturitních zkoušek

Ústní část maturitní zkoušky proběhne v termínu 19. – 20. 9. 2018

Jmenné rozpisy níže:

Časový rozpis
Ústní maturitní zkouška
Třída :  IS4
Dne : 19.09.2018
Zkušební komise: Předseda: Mgr. Marie Blafková
Místopředseda: Ing. Ivana Prošková
Třídní učitel: PhDr. Daniela Novotná
Předmět/hodnotitelé Příprava Zkoušení Příjmení a jméno Pozn.
Obhajoba MP 7:55 8:00 8:00 8:15 Abbrentová Eliška
PhDr. Daniela Novotná 8:15 8:20 8:20 8:35 Lehovcová Agáta
PhDr. Vladimíra Maksová 8:35 8:40 8:40 8:55 Syslová Radka
8:55 9:00 9:00 9:15 Melicharová Michaela
Český jazyk a literatura 8:55 9:15 9:15 9:30 Abbrentová Eliška
Mgr. Ladislava Šanderová 9:15 9:35 9:35 9:50 Lehovcová Agáta
Mgr. Markéta Hrdinková 9:35 9:55 9:55 10:10 Syslová Radka
Knihovnictví 10:00 10:15 10:15 10:30 Melicharová Michaela
PhDr. Daniela Novotná 10:15 10:30 10:30 10:45 Abbrentová Eliška
PhDr. Vladimíra Maksová 10:30 10:45 10:45 11:00 Lehovcová Agáta
10:45 11:00 11:00 11:15 Syslová Radka
11:00 11:15 11:15 11:30 Fleisigová Nicol
11:10 11:30 11:30 11:45 Svatkovský Julián Rudolf
Anglický jazyk 11:55 12:15 12:15 12:30 Abbrentová Eliška
Mgr. Gabriela Chmelíková 12:15 12:35 12:35 12:50 Lehovcová Agáta
Mgr. Jitka Kubů 12:35 12:55 12:55 13:10 Syslová Radka
12:55 13:15 13:15 13:30 Maříková Lucie
Informační fondy 13:15 13:30 13:30 13:45 Melicharová Michaela
PhDr. Vladimíra Maksová 13:30 13:45 13:45 14:00 Abbrentová Eliška
PhDr. Daniela Novotná 13:45 14:00 14:00 14:15 Lehovcová Agáta
14:00 14:15 14:15 14.30 Syslová Radka
14:10 14:30 14:30 14.45 Svatkovský Julián Rudolf
14:25 14:45 14.45 15:00 Svatkovský Kryštof Rudolf
Rozpis ústních maturitních zkoušek třídy VČE4
Školní komisař:
Předseda komise : Mgr.Olga Másílková- SPŠ strojní a stavební Tábor
Místopředseda komise: PhDr.Jiří Vránek
Třídní učitelka : Mgr.J.Matějčková
Středa 19.9.2018 učebna Stolničení
čas přípravy čas zkoušky předmět žák zkoušející přísedící
8:00 8:20 ČJL Berková Dominika J.Příběnská J.Vránek
8:20 8:40 ČJL Sílová Eliška J.Příběnská J.Vránek
8:40 9:00 ČJL Mikotová Lenka J.Příběnská J.Vránek
9:00 9:20 ČJL Kolářová Ester J.Příběnská J.Vránek
9:20 9:40 ČJL Šmejkalová Lucie J.Příběnská J.Vránek
9:40 10:00 ČJL Svobodová Anna Mar. J.Příběnská J.Vránek
10:00 10:20 ČJL Tkadlecová Kristýna J.Příběnská J.Vránek
10:20 10:40 ČJL Písaříková Lenka J.Příběnská J.Vránek
10:40 11:00 AJ Berková Dominika D.Cimpová P.Basíková
11:00 11:20 AJ Sílová Eliška D.Cimpová P.Basíková
11:20 11:40 AJ Kolářová Ester D.Cimpová P.Basíková
11:40 12:00 AJ Šmejkalová Lucie D.Cimpová P.Basíková
12:05 12:20 VS Šobíšková Iveta L.Černá O.Benešová
12:20 12:35 VS Berková Dominika L.Černá O.Benešová
12:35 12:50 VS Sílová Eliška L.Černá O.Benešová
12:50 13:05 EKO Kolářová Ester J.Frejlachová I.Nováková
13:05 13:20 EKO Šmejkalová Lucie J.Frejlachová I.Nováková
13:20 13:35 PRÁ Berková Dominika J.Kvasnicová R.Vosolová
13:35 13:50 PRÁ Sílová Eliška J.Kvasnicová R.Vosolová
13:50 14:05 OBP Kolářová Ester J.Frejlachová R.Vosolová
14:05 14:20 OBP Šmejkalová Lucie J.Frejlachová R.Vosolová
14:40 vyhlášení výsledků odpolední skupiny
Rozpis ústních maturitních zkoušek třídy PO2+HT4
Školní komisař:
Předseda komise : Mgr.Jaroslav Němec – Heuréka Tábor  – třída PO2
Předseda komise : Mgr.Markéta Kováčová- SŠ Spoje – třída HT4
Místopředseda komise: Ing.Ivana Prošková
Třídní učitelka :PO2- Ing.J.Frejlachová, HT4 – vz. Mgr.J.Příběnská
Čtvrtek 20.9.2018 učebna stolničení
čas přípravy čas zkoušky předmět žák zkoušející přísedící
8:00 8:20 ČJL Fialová Eliška J.Vránek D.Jandová
8:20 8:40 ČJL Kuncová Veronika J.Vránek D.Jandová
8:40 9:00 AJ Bohuslávková Simona P.Basíková M.Krejčíková
9:00 9:20 AJ Kulveitová Petra P.Basíková M.Krejčíková
9:20 9:40 AJ Krampl Vít P.Basíková M.Krejčíková
9:45 10:00 EKO Fialová Eliška J.Frejlachová I.Prošková
10:00 10:15 EKO Michalová Pavla J.Frejlachová I.Prošková
10:15 10:30 EKO+UCE Novak Julia O.Benešová R.Vosolová
10:30 10:45 UCE Fialová Eliška O.Benešová J.Frejlachová
11:10 vyhodnocení dopolední skupiny ( učebna č.023)
11:00 11:20 ČJL Hála Jakub J.Příběnská L.Michálková
11:20 11:40 ČJL Novak Julia J.Příběnská L.Michálková
11:40 12:00 ČJL Jelínková Barbora J.Příběnská L.Michálková
12:00 12:20 ČJL Pýchová Adéla J.Příběnská L.Michálková
12:20 12:40 AJ Novak Julia P.Krešáková P.Basíková
13:30 13:45 HP Novak Julia M.Němečková T.Dvořáček

Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se určují konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v jarním zkušebním období roku 2019

Stáhnout (PDF, 132KB)